canal plus online

canal plus online (wcześniej, do 11 marca 2004 roku: Canal+ Niebieski) – jeden z sześciu dostępnych w Polsce kanałów spod znaku francuskiej sieci Canal+. Kanał dostępny jest na cyfrowej platformie satelitarnej nc+ oraz w wybranych sieciach telewizji kablowejjako kanał dodatkowo płatny (tzw. opcja CANAL+).

W ofercie kanału można przede wszystkim zobaczyć transmisje i relacje sportowe min. mecze Ekstraklasy, Premier League, Primera División, Ligue 1, NBA, WNBA, Euroligi, Grand Prix w sporcie żużlowym, Pucharu Sześciu Narodów w rugby, Puchar Narodów i Puchar Świata w jeździectwie oraz zawody lekkoatletycznej Golden League.

10 sierpnia 2012 roku stacja Canal+ postanowiła nie przedłużać praw telewizyjnych do Serie A. Zamiast tego dalej będą transmitowane rozgrywki Ligue 1. Do tego le Ekstraklasa) – najważniejsza w hierarchii klasa męskich ligowych rozgrywki piłkarskich w Polsce, będąca jednocześnie najwyższym stopniem nadrzędnym (A poziom ligowy). W latach 1927–1939 wnosiła nazwę Liga, jednak w latach 1948–2008 NATOMIAST liga. W jej ramach zmagania toczą się periodycznie (co sezon) systemem kołowym, jako mistrzostwa kraju i podarowane są dla 16 najważniejszych naszych klubów piłkarskich. Tryumfator Ekstraklasy zostaje jednocześnie Przewodnikiem Polski, zaś najsłabsze ekipy usuwane są do ORAZ ligi polskiej (starożytnej II ligi polskiej). Prawdziwie zarządzana poprzez Polski Związek Futbolówki Nożnej (w latach 1928–2005), następnie (od 18 listopada 2005) przez Ekstraklasę S.ORAZ. Od 2002 do udziału w jej meczach zostają dopuszczone wyłącznie kluby posiadające st widzowie będą mogli oglądać mecze Ligue 2 i Pucharu Ligi Francuskiej. Jednak z powodu fuzji Cyfry+ i „n” i powstania nc+ powrócą do Canal+ mecze Serie A canal plus online.

W 2001 roku Canal+ Niebieski nadawał przez całą dobę reality show Big Brother. Po zakończeniu show, w ofercie kanału znalazły się filmy fabularne, dokumentalne i sport. Obecnie kanał poświęcony jest w całości canal plus online wydarzeniom sportowym.

canal plus online

canal plus online

W 200przypisał poprzez całą dobę reality show Big Brother. Po zakończeniu show, w ofercie kanału znalazły się celuloidy fabularne, dokumentalne a sport. canal plus online Współcze¶nie kanał poświęcony jest w całości wydarzeniom sportowym.

canal plus online

canal plus online

canal plus online

canal plus online

 

Share →